Atgal

Vaizdo telefonspynių sistema

 

VAIZDO TELEFONSPYNĖS (kitaip vaizdaspynės arba domofonai) – tai paprastas ir patogus būdas kontroliuoti lankytojų patekimą į patalpas. Prietaisas leidžia tiesiogiai ekrane (kompiuteryje ar mobiliajame telefone) matyti atvykstančius ir norinčius patekti į patalpą lankytojus, vieno mygtuko paspaudimu juos įleisti arba atmesti užklausą dėl svetimų ar nepageidaujamų asmenų patekimo į patalpų vidų ar teritoriją. Vaizdo telefonspynių sistema gali būti integruojama tiek privačių butų, namų patalpose, tiek viešose įstaigose, tokiuose kaip prekybos centrai, sandėliai, viešieji tualetai, mokyklos, sporto klubai ir pan.

SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI:

  • PATOGUMAS – nesudėtingas naudojimas tiek personalui, tiek lankytojui. Šios vaizdo telefonspynės sistemos pagalba personalas greičiau gali sureaguoti, dėl ko lankytojas greičiau pateks į reikiamą patalpą.
  • LAIKO TAUPYMAS – vaizdo telefonspynės yra paprastas ir patogus būdas kontroliuoti patekimą į patalpas ar teritoriją bei sutaupyti laiko ir žmogiškųjų išteklių resursų. Mygtuko pagalba vartotojas iš valdymo pulto nuotoliniu būdu atidaro duris ar vartus, sutaupomas laikas, nes nereikia eiti į vietą, norint įleisti lankytoją.
  • PREVENCIJA – sistema veikia ir prevenciškai dėl svetimų ar nepageidaujamų asmenų patekimo į patalpas ar teritoriją.
  • LENGVA INTEGRACIJA – sistema yra integruojama į esamą vaizdo stebėjimo sistemą arba skambučius nukreipiant į mobilųjį telefoną. Telefono ekrane galite matyti tiesioginį vaizdą ar peržiūrėti vaizdo įrašus iš apsaugos kamerų.
  • PLATUS PRITAIKYMAS – sistema gali būti adaptuojama visur, kur reikalingas greitas lankytojų praleidimas be papildomo aptarnaujančio personalo iškvietimo į vietą.

 

SISTEMOS VEIKIMAS

Vaizdo telefonspynės veikia kartu su elektrine spyna, kuri gali būti valdoma mygtuko paspaudimu iš kompiuterio ar mobilaus telefono, todėl nebereikia eiti prie durų, vartų ar leistis laiptais norint įleisti lankytojus, darbuotojus, ar kitus, norinčius patekti į patalpą, asmenis. Neatsiliepus į iškvietimą, galima peržiūrėti įrašą apie buvusius įvykius. Sistema susideda iš ekrano bei vieno ar keleto iškvietimo pultelių. Sistema gali būti vieno abonento, daugiaabonimentė arba tinklinė.

 

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI: 

 

KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 

 


 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: