Atgal

Belaidė personalo iškvietimo sistema

BELAIDĖ PERSONALO IŠKVIETIMO SISTEMA – nepamainomas sprendimas, stacionaraus gydymo įstaigoms, neįgaliųjų ar senjorų slaugymo bei priežiūros įstaigose, SPA centruose, baseinuose, sporto klubuose, viešo maitinimo įstaigose bei panašios veiklos organizacijose, prireikus pagalbos netikėčiausiose situacijose. Šios sistemos privalumas yra tai, kad ji veikia naudojant radijo ryšį, o jai įdiegti nenaudojami jokie komunikacijai skirti laidai. Tai ypatingai aktualu, jei gydymo įstaigoje jau atliktas patalpų remontas. Iškvietimo pultus galima laisvai pernešti į bet kurią vietą (pvz.: pultus galima pateikti tik sunkiems ligoniams).

SISTEMOS VERTĖ KLIENTUI:

  • PAPRASTUMAS– Paprastas ir greitas montavimas, lengvas administravimas. Galimybė keisti montavimo vietą, keičiantis poreikiui.
  • PATOGUMAS– nesudėtingas naudojimas tiek personalui, tiek ligoniui. Šios belaidės slaugytojos iškvietimo sistemos pagalba personalas greičiau gali sureaguoti ir patekti į reikiamą patalpą.
  • SAUGUMAS– ši profesionali sistema, turinti daugybę galingų funkcijų, įmontuotas saugos funkcijas ir įvairias patobulinimo galimybes.
  • PLATUS PRITAIKYMAS – sistema gali būti adaptuojama visur, kur reikalingas personalo iškvietimas.

 

SISTEMOS VEIKIMAS
  • Belaidė personalo iškvietimo sistema veikia itin paprastai. Pacientas (ar klientas) esant poreikiui gali aktyvuoti paspausdamas iškvietimo (aliarmo) mygtuką. Aliarmo signalas gali būti perduodamas ir virvelės truktelėjimu, tai ypatingai svarbu sunkesniems pacientams.
  • Virš palatos durų indikatorius (gali būti ir su garsiniu signalu) praneša, kur reikia personalo pagalbos. Informacija, į kurią palatą kviečiamas personalas, operatyviai perduodama į iškvietimo centralę slaugytojų poste ir/ar gydytojų kabinete, ar kito budinčio personalo poste.
  • Aliarmo signalą personalas gali išjungti tik toje patalpoje, kurioje mygtukas buvo paspaustas (aktyvuotas). Sistemai perduodama atgalinė informacija (laikas ir data), kada aliarmo signalas buvo išsiųstas ir kada buvo išjungtas (fiksuojamas reagavimo laikas į iškvietimą).
  • Įranga atspari drėgmei, galima valyti specialiais dezinfekciniais skysčiais.
 
SISTEMOS MONTAVIMAS
 
Belaidės personalo iškvietimo sistemos montavimas yra itin paprastas, kadangi visi sistemos elementai yra belaidžiai ir su baterijomis. Maitinimo reikia tik pagrindinei panelei, kuri montuojama ten kur yra budinčiojo postas, iš kurio matoma, kas iškviečia personalą.
 
 

KITI SPRENDIMAI, KURIUOS SIŪLOME:

 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: