Atgal

Apie mus

 
UAB “Arevita” įkurta 1994 metų vasario 10 dieną. Pagrindinė veikla buvo patalpų signalizacijos įrangos prekyba ir instaliavimas. Spartus vystymasis nulėmė būtinybę reorganizuoti bendrovę į tris atskiras įmones: UAB “Arevita”, UAB “Arevita ir Ko” ir UAB "Paradox DC". Šios įmonės dabar sudaro Arevita grupę.
 
UAB “Arevita ir Ko” – viena didžiausių šalyje apsaugos sistemų importuotoja ir pardavėja, kurios įrenginiai importuojami iš viso pasaulio - pradedant Japonija ir baigiant Kanada. UAB “Paradox Distribution Center” veikla koncentruota į “Paradox Security Systems” gaminių eksportą. Įmonė turi atstovybes Rusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Kazachstane.

UAB "Arevita" veikla – pastatų inžinerinių sistemų instaliacija. Įmonėje susibūręs aukštos kvalifikacijos atestuotų inžinierių kolektyvas gali suprojektuoti ir įdiegti aukščiausio lygio inžinerinių sistemų sprendimus. 2010 m. veikla išplėsta - pasinaudojus Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis ir įrengus mokslinių tyrimų laboratoriją UAB "Arevita" pradėjo projektuoti ir gaminti elektronikos įrenginius.
 
Toks veiklų spektras leidžia darniai vystyti elektronikos ir elektrotechnikos gaminius, pritaikant juos įvairioms inžinerinėms sistemoms ir naujausiems sprendimams. Įmonėje dirba jaunas aukštos kvalifikacijos elektronikos inžinierių projektuotojų bei programuotojų kolektyvas, galintis pasiūlyti profesionalias elektronikos prietaisų projektavimo ir pagaminimo paslaugas. Įmonė įregistravusi du prekinius ženklus - LedSol ir ParkSol.  LedSol prekiniu ženklu gaminamos aukštos kokybės, modernios ir ekonomiškos LED apšvietimo sistemos, o ParkSol reprezentuoja įmonės gaminamą itin pažangią automobilių palydos ir srautų valdymo sistemą.
 

UAB "Arevita" profesionalūs projektuotojai, programuotojai ir darbų vadovai pasitelkę sukauptą patirtį gali pasiūlyti projektines idėjas, kurios didins Jūsų inovatyvumą ir produktyvumą įgyvendinant išsikeltus tikslus.

 

 

Apie mus

 

Jau 21-erius metus projektuojame ir diegiame inžinerines sistemas.

 

 

Kontaktai

 

Baltų pr. 145, LT-47125, Kaunas

Tel.:(+370) 37 334074

info@arevita.com