Atgal

Apie mus

UAB Arevita įmonę 1994 m. vasario 10 d. įkūrė ir nuo pat pradžių jos veiklą vystė profesionali ir entuziastinga informacinių technologijų specialistų ir inžinierių komanda. Pagrindinė veikla buvo patalpų signalizacijos įrangos prekyba ir instaliavimas. 2010 m. veikla išplėsta - pasinaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis ir įrengus mokslinių tyrimų laboratoriją UAB Arevita pradėjo projektuoti ir gaminti elektronikos įrenginius.
 
Šiandien mes esame 6 įmonių grupė: UAB Arevita, UAB Arevita ir Ko, UAB Spectra Baltic, UAB Paradox Distribution Center, UAB Parksol Technologies, SIA Spectra Planet.
 
UAB Arevita komanda kuria, projektuoja ir diegia intelektualius pastatų valdymo, inžinerinių tinklų, parkavimo sistemų sprendimus. Pasaulyje įsitvirtiname su Parksol automobilių srautų valdymo sistemomis.
 
UAB Arevita ir KO užsiima nekilnojamo turto valdymu ir vystymu.
 
UAB Spectra Baltic užima stiprias pozicijas Lietuvos ir Latvijos rinkose kaip didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, siūlanti pažangiausias apsaugos ir įeigos, priešgaisrines, vaizdo stebėjimo sistemas ir kt.
 
UAB Paradox Distribution Centre komanda atsakinga už Paradox apsaugos sistemų didmeninę prekybą rytų Europos ir Azijos šalyse. Įmonė turi atstovybes Rusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Kazachstane.
 
UAB Parksol Technologies naujausia iš Arevita grupės įmonių, įkurta 2020 m. Kuria naujus ir tobulina esamus produktus bei programinę įrangą aukštųjų technologijų rinkoms.
 
SIA Spectra planet vykdo apsaugos sistemų didmeninę ir mažmeninę prekyba Latvijoje.
 
AREVITA ĮMONIŲ GRUPĖ - inžinerija lengvam gyvenimui!
 
 
UAB Arevita kokybės vadybos, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika
 
Mūsų vizija – esame inžinerinė kompanija kurianti sprendimus ateities miestams, teikianti aukštos pridėtinės vertės produktus ir paslaugas įdarbinant patikrintas ir naujas elektronikos technologijas.
 
Siekdami klientams pateikti novatoriškus sprendimus ir kokybiškus gaminius, mes nuolat sekame pasaulines mūsų verslo šakos naujoves, pasiūlydami klientams ilgalaikius, taupius ir patikimus sprendimus.
 
Norėdami būti perspektyvūs ir konkurencingi siekiame:
  • Nuolat tobulėti, analizuojant klientų ir partnerių nuomonę, rekomendacijas ir patirtį.
  • Kelti darbuotojų kompetenciją ir kvalifikaciją profesinėje srityje.
  • Nuolat gerinti kokybės (ISO 9001:2015), aplinkos apsaugos (ISO 14001:2015), darbuotojų saugos ir sveikatos (ISO 45001:2018) vadybos sistemų rezultatyvumą ir veiksmingumą, renkant, analizuojant ir aptariant išsikeltų tikslų įgyvendinimą.
  • Įgyvendinti nelaimingų atsitikimų bei incidentų prevencines priemones.
  • Įsipareigojame vykdyti aplinkos taršos prevenciją, užtikrinti saugias ir aplinkai darnias darbo vietas.
  • Siūlyti klientams naujausias technologijas.
  • Stiprinti ryšius su užsakovais ir tiekėjais, kurių požiūris į kokybę, aplinkos apsaugą, darbuotojų saugą ir sveikatą, atsakomybę ir kliento patenkinimą sutampa su mūsų požiūriu.
  • Skiepyti darbuotojams aplinkosauginį sąmoningumą, saugiai ir atsakingai tvarkant atliekas.
  • Veikloje vadovautis verslo šaką, aplinkos apsaugą, darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių LR teisės aktų ir kitų norminių dokumentų reikalavimais.
  • Racionaliai naudoti energetinius bei gamtinius išteklius.

 

Mūsų įmonės patikimumą bei atliekamų darbų kokybę liudija turimi sertifikatai bei licencijos: ISO9001, ISO14001, ISO45001, SPSC, RSC, VEI.
     
 
   
 
2020 m. birželio mėn. 07 d. patvirtino direktorius Karolis Samušis
 
SUSISIEKIME: +370 37 334074 | info@arevita.com
 
SEKITE MUS: